Testosteron undecanoate Andriol Kulturystyka CAS 5949-44-0

Testosteron undecanoate Andriol Kulturystyka CAS 5949-44-0

Testosteronu Undecanoate Dawkowanie W badaniach medycznych, hipogonadzdnych mężczyzn otrzymali wstępne wstrzyknięcie 750mg Nebido, a następnie 4 tygodnie później przez dodatkowe 750mg "ładowanie" wtrysku, a następnie 750mg co 10 tygodnie później. Dla celów kulturystycznych, istnieją doniesienia o konkurentów ...

Szczegóły produktu

Dawkowanie unekanacji testosteronu
W badaniach medycznych, hipogonadzdnych mężczyzn początkowego wstrzyknięcia 750 mg leku Nebido, a następnie 4 tygodnie później przez dodatkowe 750mg "ładowanie" wtrysku, a następnie 750mg co 10 tygodni później. Do celów kulturystycznych, istnieją doniesienia o konkurenci wstrzykiwanie coś od 1000 – 3000mg. Doprowadziłoby to do utrzymujący się poziom testosteronu w organizmie trwający 10-12 tygodni. Na górze testosteronu mogą dodać środki anaboliczne, takie jak Deca Durabolin, Equipoise lub Octan trenbolonu.

Nebido jest rozprowadzany w fiolek wielokrotnego użytku, z których każda zawiera 1000mg testosteronu Undecanoate w 4-ml roztwór do wstrzykiwań (250mg testosteronu Undecanoate/ml).


Korzyści z unekjanianu testosteronu
For jest to korzystne z rzadszych wstrzyknięć. Istnieje również wygoda stałego poziomu testosteronu w surowicy. Zajezdnia testosteronu (Nebido) wydaje się również mieć mniejszy wpływ na ciśnienie krwi i niższa tendencja do konwersji estrogenów. Wydaje się również, że korzystny wpływ na poziom cholesterolu, a badania nieznaczny spadek stężenia cholesterolu całkowitego u pacjentów, u którzy otrzymali Substancji.


Opis undecanoate testosteronu
Depot Testosteron jest pierwszym długo działającym testosteronem, który należy wprowadzić do rynku. Głównym celem jest leczenie Hipogonadyzmu. Jest to warunek, w którym występuje zmniejszenie lub wydzielanie testosteronu z jąder. Zmniejszenie popędu płciowego, erekcji zaburzenia czynności, utrata mięśni i osłabienie oraz depresja są związane z z hipogonadyzmem. Istnieje również zwiększone ryzyko rozwoju Osteoporozy.

Testosteron zajezdni jest obecnie dostępny w ramach nazwę marki NEBIDO. Jest przeznaczony do wstrzykiwania co trzy miesiące. Nebido zawiera unekjanian testosteronu jako składnik aktywny. Ty może być zaznajomiony z tym związkiem, ponieważ jest on również stosowany w steroidu Andriol.


Testosterone Undecanoate Andriol Bodybuilding CAS 5949-44-0


FAQ

Jak rozpocząć zamówienia lub dokonać płatności?

Ty może wysłać zamówienie zakupu (jeśli twoja firma ma) lub po prostu wysłać proste potwierdzenie przez e-mail lub trade manager, a my wyślemy faktura Proforma z naszymi danymi bankowymi w celu potwierdzenia, a następnie można dokonać płatności odpowiednio.

Jak potwierdzić jakość produktu przed złożeniem zamówienia?

Ty można uzyskać bezpłatne próbki dla niektórych produktów, wystarczy zapłacić koszt wysyłki lub zorganizować kuriera do nas i pobrać próbki. Można prześledzą nam swoje specyfikacje i prośby o produkt, produktów zgodnie z Twoimi życzeniami.

Jaki jest Twój MOQ?

For produktu o wysokiej wartości, nasz MOQ zaczyna się od 1g i na ogół zaczyna od 10g. W przypadku innych produktów o niskiej cenie nasz MOQ zaczyna się od 100g i 1 kg.

Jak się z nami skontaktować?

możesz wybrać twoje zainteresowane produkty i wysłać zapytanie do nas. Możesz wybrać nasz telefon bezpośrednio, otrzymasz naszą odpowiedź.

Hot Tags: testosteronu undecanoate andriol kulturystyki cas 5949-44-0, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, kupić, tanie, luzem, bezpłatna próbka

Zapytanie

You Might Also Like