Metylotrienolon Metribolone Steroid Powder CAS 965-93-5

Metylotrienolon Metribolone Steroid Powder CAS 965-93-5

Nr CAS: 965-93-5
Wzór cząsteczkowy: C19H24O2
Masa cząsteczkowa: 284,40
Wygląd: biały krystaliczny proszek
Oznaczenie: 99%

Szczegóły produktu

Zastosowanie metylotrienolonu
Chociaż mają bardzo podobną strukturę, metylotrienolon działa bardzo różnie od trenbolonu. Ma stosunek anaboliczny do androgenny 12000/6000 w porównaniu do metylo-testosteronu, co czyni go prawdopodobnie najsilniejszym istniejącym sterydem.

Metylotrienolon może być również najsilniejszym środkiem wiążącym receptory androgenów ze wszystkich steroidów. Metylotrienolon wymagał bardzo małych dawek, aby zobaczyć duże przyrosty wielkości i siły.

Metylotrienolon nie konwertuje do estrogenu, ale wykazuje działanie progestagenne, które może nasilać działanie estrogenu. Można to uznać za „suchy” związek, który nie będzie powodował zbytniego, jeśli w ogóle, retencji wody podskórnej (pod skórą).


Opis metylotrienolonu
Metylotrienolon to silny, niearomatyzujący androgen, który strukturalnie jest podobny do trenbolonu i jest określany jako „doustny tren”. Metylotrienolon silnie wiąże się z receptorem androgenowym (AR) i jest silniejszym agonistą (aktywatorem) receptora androgenowego niż DHT. Skuteczne dawki zaczynają się już od 25 mcg.


Efekt uboczny metylotrienolonu
Metylotrienolon jest bardzo androgenny i może powodować wypadanie włosów i ciężki trądzik u osób podatnych na takie skutki. Istnieje pewne ryzyko ginekomastii ze względu na progestagenne działanie metylotrienolonu.

Największym problemem związanym z metylotrienolonem jest prawdopodobnie toksyczność wątroby. Nawet przy bardzo małych dawkach metylotrienolon może powodować znaczne obciążenie wątroby w bardzo krótkim czasie. Prawdopodobnie jest to najbardziej toksyczny dla wątroby steryd ze wszystkich dostępnych i zdecydowanie nie zaleca się stosowania metylotrienolonu dłużej niż 4 tygodnie na raz.


Methyltrienolone Metribolone Steroid Powder CAS 965-93-5


Produkty, które produkujemy i sprzedajemy

1) Surowe proszki steroidowe

2) Gotowe oleje steroidowe (pojedynczy olej steroidowy, mieszanka olejów steroidowych)

3) Tabletki steroidowe

4) HGH, HCG ect


Zakup uwagi

1) Minimalna wielkość zamówienia: 50 gramów lub 10 butelek

2) Pakowanie: dyskretne pakiety lub jako żądanie

3) Port: Hongkong, Szanghaj, Shenzhen

4) Metoda płatności: BTC, WU, MG, T / T

5) Czas oczekiwania: w ciągu 3 dni roboczych po dokonaniu płatności

6) Czas dostawy: bezpieczny wzmacniacz GG; terminowe, około 3 ~ 7 dni roboczych po wysłaniu.

7) Zasady bezpłatnego ponownego wysyłania w przypadku zajęcia produktów.

Hot Tags: metylotrienolon sterydowy proszek sterydowy cas 965-93-5, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, kup, tanio, luzem, bezpłatna próbka

Zapytanie

You Might Also Like