Mestanolone wstrzykiwania cięcia cykl sterydów CAS 521-11-9

Mestanolone wstrzykiwania cięcia cykl sterydów CAS 521-11-9

Mestanolone dawkowanie Dawki wahają się od 10 mg do 30 mg na dobę dla mężczyznprzez 6-8 tygodni, co jest często wystarczające, aby utrzymać poziom surowicy krwi znacznie powyżej wartości wyjściowych z tego konkretnego leku. ts anaboliczne i androgenne efekty są zazwyczaj zależne od dawki i bardzo wspierające testosteronu na bazie...

Szczegóły produktu

Dawkowanie mestanolonu

Dawki wahają się od 10 mg do 30 mg na dobę dla mężczyznprzez 6-8 tygodni, co jest wystarczająco często, aby utrzymać stężenie w surowicy krwi znacznie powyżej wartości wyjściowych konkretnego leku. ts anaboliczne i androgenne są zazwyczaj dawki zależne i bardzo wspierające cykle oparte na testosteronu. Doświadczeni użytkownicy sterydów były znane uruchomić bardziej agresywne dawki 30 mg/dobę metyldywodototestosteronu. Długotrwałe stosowanie, ponad 12 tygodni, należy unikać hepatotoksyczności.


Aplikacja Mestanolone
Mestanolon jest steryd anaboliczny, które są grupą leków, które są zwykle syntetyzowane z męskiego hormonu reprodukcji testosteronu, i może pomaga odbudować tkankę ciała, zwiększyć masę ciała i kości oraz zachęcić powstawania czerwonych krwinek.

Jest również w stanie zwiększenie siły i wielkości mięśni, zwiększenie twardości mięśni oraz również zmniejszyć tkankę tłuszczową. Dodatkowo zmniejszają zmęczenie związane z z treningiem i czasem potrzebnym do odzyskania po wysiłku fizycznym.

Jeden z najbardziej dobrze tolerowanych sterydów anabolicznych wszech czasów, Metenolone-Octan może być bezpiecznie stosowany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety; Oczywiście mamy na myśli zdrowych dorosłych. Jeden z niewielu sterydów anabolicznych które mogą być stosowane bez wysokiego ryzyka wirylizacji u kobiet, nie posiada najniższej oceny wirylizacji, która należałaby do Anavar, jest to realna opcja, i nadal prowadzi znacznie niższą ocenę niż większość sterydów w kategorii wirylizacji; może to być doskonały steryd dla kobiet.


Mestanolone Injectable Cutting Cycle Steroid CAS 521-11-9


Nasze profesjonalne usługi

Pakowania

Professional z profesjonalnymi materiałami, a my damy klientom kilka Sposób pakowania do wyboru po skontaktowaniu się ze mną za pośrednictwem mojego adresu e-mail

Jakości

Naszej jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w branży farmaceutycznej obszar, ach partii proszków steroidowych muszą być testowane przez nasze QC (jakość kontroli) przed ich dopuszczeniem do sprzedaży.

Dostawy

Mamy można spakować proszki w ciągu 48 godzin od płatności, a odpowiedni obraz przesyłki z proszkami zostanie wysłany do Ciebie.

Cena

Najlepsze ceny na pewno będziesz zadowolony, im więcej kupujesz, tym bardziej konkurencyjne ceny otrzymasz.

Płatności

T /T, Bitcoin, WU, MG


Produkty, które produkujemy i sprzedajemy

1) Surowe proszki steroidowe

2) Gotowe oleje steroidowe (olej z jednego steroidu, mieszanka olejów steroidowych)

3) Tabletki steroidowe

4) HGH, HCG ect

Hot Tags: mestanolone wstrzykiwania cyklu cięcia sterydów cas 521-11-9, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, kupić, tanie, luzem, bezpłatna próbka

Zapytanie

You Might Also Like