Femara Letrozol TROZET Anty estrogen surowy proszek

Femara Letrozol TROZET Anty estrogen surowy proszek

Femara opis Letrozol jest silnym inhibitorem aromatazy, który został opracowany w celu zwalczania raka piersi. Dla sportowców i kulturystów, jest to lek stosowany do zwalczania estrogenowych skutków ubocznych sterydów anabolicznych retencji wody, trądzik i ginekomastia. Będzie również podnieść poziom testosteronu ...

Szczegóły produktu

Opis Femara

Letrozol jest potężnym aromatazą Inhibitor, który został opracowany w celu zwalczania raka piersi. Dla sportowców i kulturystów, jest to lek stosowany w celu zwalczania estrogenowych skutków ubocznych sterydy anaboliczne retencji wody, trądzik i ginekomastia. Będzie ona również podnieść poziom testosteronu ze względu na obniżony estrogen w organizmie. Działania niepożądane leku Letrozol obejmują obniżony popęd płciowy i ciągłe może prowadzić do obniżenia funkcji lipidów i zaburzenia układu odpornościowego.


Raport z testu Femara

TestySpecyfikacjeWyniki
Wygląd Biały lub białawy proszek krystaliny Biały
Proszek krystaliczny
Rozpuszczalność Rozpuszczalny w chloroformie;
Rozpuszczalny w etanolu po podgrzaniu
Spełniać
ldentification (1) Maksymalna absorpcja w długości fali 240 nm
Minimalna absorpcja w długości fali 215 nm
Spełniać
Spełniać
(2) Widmo podczerwieni powinno być
zgodnie z dominującym szczytem kontrastu
Zgodnie z art.
dominujący szczyt kontrastu

Punkty topnienia 182ºC-184ºC 182ºC
Substancje pokrewne ≤0,5% 0.3%
Pojedyncze zanieczyszczenia ≤0,3% 0.2%
Strata przy suszeniu ≤1,0% 0.8%
[Assay] C17H11N5
(Na bazie bezwodnej)
≥98,0%99.2%


Letrozol vs. Aromasin

Letrozol jest znany jako zbyt silny i zbyt surowy. Podczas korzystania z wyższe dawki letro, wielu kulturystów skarżą się na zmniejszenie libido i lekkiej depresji. Wynika to z aromatazy w mózgu wyłączone przez stosowanie letrozolu. Ważne jest, aby kontrolować estrogen podczas cyklu, ale nigdy nie należy go sparaliżować lub można stawić czoła niechcianych stronach.


Mimo że estrogen jest żeńskim hormonem, mężczyźni nadal potrzebują go do Funkcja. Podobnie jak w arimidex, letro również nie może pochwalić się samobójczą SI.


Użycie Femary

For sterydów za pomocą sportowca płci męskiej, Femara pokazuje wielki potencjał. Do w tym momencie, leki takie jak Nolvadex i Proviron były naszą bronią przed nadmiarem estrogenów. Leki te, zwłaszcza w połączeniu, nie okazać się dość skuteczne. Ale Femara wydaje się w stanie wykonać zadanie o wiele bardziej efektywnie i z mniejszymi kłopotów. Jego stosowanie dopiero teraz się załaduje, ale wczesne sprawozdania były doskonałe. Pojedyncza tabletka dziennie, ta sama dawka klinicznie, wydaje się być wszystkim, czego potrzeba, aby uzyskać wyjątkowy (niektórzy zgłaszają nawet doskonałe wyniki z tylko 1/4 tabletki dziennie).


Femara Letrozole TROZET Anti estrogen Raw Powder


Nasze profesjonalne usługi

Pakowania

Professional z profesjonalnymi materiałami, a my damy klientom kilka Sposób pakowania do wyboru po skontaktowaniu się ze mną za pośrednictwem mojego adresu e-mail

Jakości

Naszej jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w branży farmaceutycznej obszar, ach partii proszków steroidowych muszą być testowane przez nasze QC (jakość kontroli) przed ich dopuszczeniem do sprzedaży.

Dostawy

Mamy można spakować proszki w ciągu 48 godzin od płatności, a odpowiedni obraz przesyłki z proszkami zostanie wysłany do Ciebie.

Cena

Najlepsze ceny na pewno będziesz zadowolony, im więcej kupujesz, tym bardziej konkurencyjne ceny otrzymasz.

Płatności

T /T, Bitcoin, WU, MG


Produkty, które produkujemy i sprzedajemy

1) Surowe proszki steroidowe

2) Gotowe oleje steroidowe (olej z jednego steroidu, mieszanka olejów steroidowych)

3) Tabletki steroidowe

4) HGH, HCG ect

Hot Tags: femara letrozol trozet anty estrogenów surowego proszku, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, kupić, tanie, luzem, bezpłatna próbka

Zapytanie

You Might Also Like