Jak ważna jest jazda na rowerze

- Sep 02, 2020-

Przed pójściem na rowerze sterydy, Ważne jest, aby zrozumieć, co faktycznie jazda na rowerze jest i jak to może pomóc osiągnąć swoje cele. Jazda na rowerze polega na użyciu sterydów przez pewien okres, wstrzymywanie na pewien okres, a następnie kontynuowanie. Większość użytkowników sterydów weźmie je zwykle o 6 do 16 tygodnie następnie albo niskie dawki lub nawet nie sterydy w ogóle w ciągu najbliższych kilku tygodni. Istnieje kilka powodów, dlaczego użytkownicy, bardziej szczegółowo sportowców cyklu sterydy. Niektóre z tych powodów obejmują:

Sportowcy będą dążyć do wysokiej wydajności podczas zawodów, więc jest to sposób na zapewnienie, że korzyści pochodzą w odpowiednim czasie i nie iść do odpadów.

Jest to sposób zapewnienia, że nie są one łatwo wykryte przez urzędników sportowych, biorąc pod uwagę, że większość z tych sterydów są nielegalne i są wykrywane doprowadzi do automatycznej dyskwalifikacji.

Jazda na rowerze jest również sposobem zapewnienia, że niekorzystne skutki sterydów są bardzo zminimalizowane i nie wpływają na zdrowie sportowca.

Jazda na rowerze jest również w co ważne jako sposób na zmniejszenie rozwoju tolerancji, które w przeciwnym razie mogą być katastrofalne dla kariery sportowca.


How Important Is Cycling