Anadrol (Oxymetholone) na wzrost mięśni

- Aug 19, 2020-

Anadrol lub Oxymetholone to doustny steryd, który był początkowo stosowany w leczeniu anemii i chorób wyniszczających mięśnie. Został stworzony przez Syntex Pharmaceuticals w latach 60-tych. Od tego czasu stał się bardzo popularny wśród kulturystów, a dziś jest w dużej mierze używany. Anadrol jest podobny do testosteronu, przez co wykazuje te same cechy - silne działanie anaboliczne i umiarkowane androgenne.

Jak wiesz, większość sterydów anabolicznych można stosować do różnych celów. Androl nie jest wyjątkiem. Służy jednak przede wszystkim do zwiększania masy i siły mięśniowej. Poza tym może być również używany do cięcia, ale pozostaje to jego drugi sposób użycia.

Będąc pochodną testosteronu, Anadrol działa w ten sam sposób. Zwiększa apetyt, dzięki czemu jesz więcej niż jakikolwiek suplement może spowodować. W rezultacie zwiększ również syntezę białek, co prowadzi do wzrostu mięśni. Wraz z tym wzrasta liczba czerwonych krwi, poprawiając w ten sposób wytrzymałość organizmu i wzmacniając. Dlatego Anadrol jest również uważany za bardzo skuteczny w zwiększaniu siły ciała. Anadrol ma krótkie aktywne życie do 16 godzin. Można go wykryć w sterydach ponad dwa miesiące po jego zastosowaniu.

Anadrol nadal jest popularnym wyborem wśród sportowców, niezależnie od tego, czy rynek sterydów został zaatakowany przez wiele innych rodzajów sterydów. Ze względu na swoje bardzo silne właściwości utrzymuje pierwotną pozycję. Po 2-3 tygodniach od stosowania Anabol można zauważyć wzrost masy mięśniowej o 20-30 funtów, a wskaźniki siły ciała również się poprawią. Ponadto w połączeniu z innymi sterydami daje wspaniały efekt synergiczny, obniżając działanie estrogenne innych sterydów anabolicznych.


Anadrol (Oxymetholone) For Muscle Growth


Nasze profesjonalne usługi

Uszczelka

Profesjonalne pakowanie z profesjonalnymi materiałami, a my' damy klientom kilka sposobów pakowania do wyboru po skontaktowaniu się ze mną przez mój e-mail

Jakość

Nasza firma jest profesjonalną, wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, każda partia proszków steroidowych musi zostać przetestowana przez nasz dział kontroli jakości (QC), zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży.

Dostawa

Możemy zapakować twoje proszki w ciągu 48 godzin po dokonaniu płatności, a odpowiednie zdjęcie twoich proszków' paczka zostanie wysłana do Ciebie.

Cena £

Najlepsze ceny to' na pewno będziesz zadowolony, im więcej kupisz, tym bardziej konkurencyjne ceny otrzymasz.

Zapłata

T / T, Bitcoin, WU, MG


Produkty, które produkujemy i sprzedajemy

1) Surowe proszki steroidowe

2) Gotowe oleje steroidowe (pojedynczy olej steroidowy, mieszanka olejów steroidowych)

3) Tabletki steroidowe

4) HGH, HCG ect