FAQ - często zadawane pytania

Zamówienie

P1 - Czy mogę pobrać próbki?

Odp .: Tak, możemy dostarczyć próbkę tego samego produktu (np. Test E, Test Pect), ale koszty wysyłki pokrywają nasi klienci.

P2 - Jakie metody płatności są dopuszczalne?

O: Akceptacja płatności przez T / T, bitcoin, Western Union lub MoneyGram. Przepraszamy za niedogodności, ale karta kredytowa lub Paypal lub za pobraniem nie są dostępne, proszę przyjąć nasze przeprosiny.

P3 - Jak mogę złożyć zamówienie?

Wysłanie zapytania do naszego przedstawiciela handlowego, powiedz nam, jakich produktów potrzebujesz i ilości dla każdego produktu. Następnie nasz przedstawiciel handlowy wyśle Ci nasz cennik i dokładną wycenę z kosztem wysyłki natychmiast, więcej informacji o metodzie płatności, kanałach wysyłkowych, opakowaniach itp. Zostanie również dostarczonych w razie potrzeby.

P4- Jak potwierdzić jakość produktu przed złożeniem zamówienia?

Odp .: Wszystkie produkty są ściśle testowane przez naszą QC, potwierdzone przez QA i zatwierdzone przez niezależne laboratorium w Chinach. Zapewnisz sobie dobrą jakość, jeśli nas wybierzesz.

P5 - Jakie jest twoje MOQ?

Odp .: Nasze MOQ to 10 gramów. Ale zazwyczaj akceptujemy mniejszą ilość, taką jak 1gram, pod warunkiem, że opłata za próbkę jest zapłacona w 100%.

P6 - Czy jest zniżka?

Odp .: Tak, możesz korzystać z różnych zniżek w zależności od czasu i liczby zamówień.


Pakowanie i wysyłka i dostawa

P1 - Czy zapewniasz stealth opakowania?

Zapewniamy wiele różnych rodzajów dyskretnego lub ukrytego opakowania i wybieramy najbardziej odpowiednie opakowanie według wielkości zamówienia. Przed zapakowaniem poinformujemy Cię, jak go pakujemy i jakie opakowanie odpowiada rodzajowi produktów. Poznasz wszystkie szczegóły i wierzymy, że będziesz zadowolony z naszego opakowania.

P2 - A co z czasem realizacji dostawy?

O: Czas realizacji dostawy: Około 1-2 dni po potwierdzeniu płatności. (Chińskie wakacje nie są wliczone)

P3 - Jak szybko mogę uzyskać numer przesyłki mojej paczki?

Numer śledzenia zostanie podany w ciągu około 2 dni od potwierdzenia płatności.

P4 - Czy oferujecie przesyłkę bez podpisu?

Tak, zapewniamy wiele metod wysyłki, których nie trzeba podpisywać, podczas gdy niektórzy potrzebują twojego numeru telefonu lub telefonu, upewnij się, że paczka jest bezpiecznie dostarczona.

Q5 - Ile kosztuje przesyłka?

Mamy recomanmand opakowanie o wadze 100g, 500g i 1Kg ze względu na metodę dostawy. Dostawa paczki z mniejszym zamówieniem powyżej 2 kg.


Generał:

10g-100g: 45 USD

100g-500g: 50 USD

500g-1000g: 60 USD

1000g-2000g: 65 USD


Po sprzedaży usług

P1 - Jak traktujesz reklamację dotyczącą jakości?

Odp .: Po pierwsze, nasza kontrola jakości zmniejszy problem jakości do prawie zera. Jeśli wystąpi prawdziwy problem z jakością, wyślemy Ci darmowy towar w celu wymiany lub zwrócimy Ci stratę.

P2 - Czy masz ponownie przesłane zasady?

Tak, jeśli paczka zostanie zajęta / utracona / uszkodzona, a otrzymasz pismo z upoważnienia, ponownie wyślemy ten sam produkt za darmo natychmiast po otrzymaniu pisma o zajęciu. Dbamy o Twój biznes plan i nigdy Cię nie zawiedziemy.

Jeśli masz jakieś inne pytanie, skontaktuj się z nami.

FAQ 2