▲ Nasza historia

Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co, Ltd znajduje się w Zhuhai w prowincji Guangdong, specjalizujemy się w sterydach, peptydach, sarmach i związkach chemicznych od ponad 5 lat. Mamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Ma nie tylko produkty rzeczywiste i wysokiej jakości, ale ma również bardzo dużą zaletę w dostarczaniu, ze względu na swoją lokalizację w Zhuhai, która jest bardzo łatwa do transportu morskiego, lotniczego, kurierskiego i różnych ekspresowych sposobów dostawy.

Po 5 latach rozwoju, Shuangbojie stała się zróżnicowaną firmą deweloperską, która nie tylko zajmuje się surowcami, ale także półproduktami i tak dalej.

Do tej pory Shuangbojie prowadzi działalność w ponad 100 krajach, większość dużych klientów pochodzi z Europy, Ameryki i Oceanii, ponieważ wśród dostawców w Chinach Shuangbojie zawsze może zapewnić najwyższą jakość produktu, niektóre produkty mogą osiągnąć czystość 99,9 % +. Jest to ważny powód dla klientów, którzy nas wybierają.

W przyszłości Shuangbojie musi stać się ważniejszym mostem handlowym dla Chin i innych krajów, zwłaszcza w przemyśle farmaceutycznym.


▲ Nasza fabryka

Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd kapitał zapewnia ponad 5 milionów RMB. Zgodnie ze standardem GMP, zbudowaliśmy zakład o powierzchni 33500 m2 wyposażony w zaawansowany sprzęt i posiadamy kompletny system QA i QC. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak HPLC, GC i spektrofotometr UV do analizy i kontroli produktów. Otrzymaliśmy zgodę ISO9001.

Dysponujemy autorytetem w zakresie eksportu i importu, drobna substancja chemiczna, biochemiczna, dystrybuowana przez firmę, jest sprzedawana zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym oraz wysoce polecana przez naszych klientów. W celu dalszego rozwoju rynku chętnie współpracujemy z fabryką i firmą handlową na całym świecie, aby zapewnić sobie pomyślną przyszłość.

about us


▲ Nasz produkt

Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd specjalizująca się w surowych sterydowych proszkach, półproduktach do wstrzykiwania steroidów, doustnych płynach steroidowych, proszku SARM, peptydach, wzmacniaczach płci, utracie wagi, środkach miejscowo znieczulających, nootropach.

Nasze główne produkty to testosteron Enanthate, propionian testosteronu, cypionian testosteronu, dekanian nandrolonu, octan trenbolonu, undecylenian boldenonu, oksandrolon, propionian dromostanolonu, metantolon enanthate, metandienon, stanozolol, melanotan 2, IGF-1 LR3, fragment Hgh 176-191, MK- 677, Andarine (S4), Benzocaine, Tetracaine Hydrochloride, Tadalafil, Orlistat, Minoxidil ... ect

1


▲ Sprzęt produkcyjny

Zbudowaliśmy fabrykę o powierzchni 33500 m2 wyposażoną w zaawansowany sprzęt, a także kompletny system QA i QC, a także posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak HPLC, GC i spektrofotometr UV do analizy i kontroli produktów. Otrzymaliśmy zgodę ISO9001.


▲ Rynek produkcyjny

Inwestujemy duży fundusz i mózgi w badania produktów, aby zaspokoić popyt na rynku. Grupa badawcza wysokiego szczebla, zaawansowana aparatura i dobra atmosfera naukowa zapewniają stabilną i niezawodną jakość, a zatem cały surowy proszek i płyn sterydowy spełniają wymagania USP i BP.


Nasze produkty sprzedawane są głównie firmom farmaceutycznym i firmom medycznym za granicą, takim jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Brazylia, Niemcy, Rosja, Meksyk, Australia, Grecja, Holandia, Irlandia, Austria, Iran, Szwecja, Rumunia, Bułgaria, Polska, Francja i tak dalej. Prowadzimy globalny biznes.


▲ Nasz serwis

Nalegamy, aby świadczenie usług zadowolonych z klienta było kluczem do długoterminowego sukcesu na rynku. Nasza firma składa się z 7 głównych działów, w tym Działu Sprzedaży, Działu Logistyki, Działu Produkcji, Działu Technicznego, Działu Kontroli Jakości, Działu Finansowania i Pakowania. Wszystkie te działy są najwyższej klasy na tym rynku.

Dział sprzedaży ma sześć oddziałów odpowiedzialnych za prace sprzedażowe, zapewniając profesjonalne doradztwo klientom, dbając o interesy klienta, informując klientów o najnowszych wiadomościach naszej firmy ...

Wszyscy nasi przedstawiciele handlowi przeszli profesjonalne szkolenie i możemy zagwarantować Ci całodobową obsługę w pełnym wymiarze godzin.

Dział logistyki jest odpowiedzialny głównie za przesyłki międzynarodowe, wie, który kurier jest najlepszy do jakiego kraju i wie, jaką nazwę należy użyć do odprawy.

Dział produkcji jest jedną z najważniejszych części naszej firmy, gwarantują pełną dostawę, jeśli istniejący harmonogram produkcji nie może spełnić nowych wymagań produkcyjnych, dział produkcji wydaje nowe zlecenia pracy, aby spełnić wymagania produkcyjne nowego zlecenia produkcyjnego.

Dział techniczny jest odpowiedzialny głównie za rozwój nowych linii produktów w celu zaspokojenia różnych potrzeb różnych klientów w największym stopniu.

Dział Kontroli Jakości jest niezbędną częścią, każda partia naszych surowych proszków zostanie przetestowana przed sprzedażą, aby upewnić się, że nasi klienci mogą zawsze otrzymać najlepsze produkty.

Dział finansowy współpracuje bezpośrednio z działem sprzedaży, zapewnia przedstawicielom handlowym i naszym klientom najlepszą sugestię zakończenia płatności.

Dział pakowania ma bogate doświadczenie w wysyłaniu sterydów lub innych proszków, zmienia nazwę produktu, aby wysłać go zgodnie z wyglądem produktów, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wymagania naszych klientów dotyczące opakowania stealth.